У Вашому браузері вимкнено JavaScript, або браузер не підтримує роботу з JavaScript. Будь ласка, поновіть Ваш браузер для забезпечення безпеки і стабільності роботи.

«Національний рух «За трансплантацію»

Ми громадська організація, яка створена з метою забезпечення сталого доступу громадян України до програм лікування у необхідному обсязі. Члени організації надають інформаційну та консультативну допомогу, сприяють законним інтересам громадян України – пацієнтам, що потребують трансплантації органів та тканин.

Логотип громадської організації «Національний рух «За трансплантацію»

Напрямки нашої діяльності

Охорона здоров’я

пацієнтів з усієї України

Захист прав та інтересів пацієнтів

що потрапили у складну ситуацію та потребують юридичної допомоги

Інформування суспільства про права пацієнтів

у вирішенні питань будь-якого характеру

Допомога пацієнтам

у вирішенні питань будь-якого характеру

Розвиток міжнародної співпраці

із зарубіжними медичними закладами

Сприяння здійснення

державних, регіональних, місцевих та міжнародних програм, спрямованих на поліпшення надання медичних послуг та соціально-економічного становища в Україні

Лікування за кордоном

Сприяємо і допомагаємо громадянам України отримати лікування за кордоном

Наша команда

Ми працюємо разом, щоб пацієнти України були щасливими!

Фотографія Ірини Андреєвої

Ірина Андреєва

Менеджер проекту

Фотографія Юрія Андреєва

Юрій Андреєв

Голова організації

Почесні члени

Alternative Member Image Description Member Name

Історія Організації

Громадська організація створена подружжям Ірини та Юрія Андреєвих у 2017 році. Поштовхом до цього стало орфанне захворювання, яке діагностували у Юрія 2016 року. Тоді, під час тривалої діагностики, лікування та подальшої реабілітації, родина зіштовхнулась із численними проблемами: відсутність інформації стосовно захворювання та прав пацієнта, проблеми із виконанням законів у частині забезпечення необхідними медичними препаратами та витратними матеріалами. Усі свої дії Юрій та Ірина описували у соціальних мережах, що викликало багато питань у таких самих хворих. Виявилось, що із подібними проблемами зіштовхуються абсолютно всі, хто опиняється у лікарнях із важкими діагнозами.

Але найбільша проблема – де-юре врегульована, але де-факто відсутня система трансплантології в Україні. Через що щорічно помирають сотні українців, адже не можуть отримати належної медичної допомоги. І хоч законодавчо врегульовано оплату лікування за кордоном кожному українцю, якого не можуть врятувати в українських лікарнях, проте домогтися виділення необхідної суми коштів вкрай важко. До того ж, з кожним роком, число тих, хто вимушений їхати на закордонне лікування, стає все більше. Тому, після спілкування із важкохворими пацієнтами та їхніми родичами, було вирішено – діяти.

Спочатку, без реєстрації громадського об’єднання, пару десятків родичів виходили під Кабінет Міністрів України. Ні ЗМІ, ні суспільство не розуміло, чого саме хочуть ці люди. Адже про державну програму «Лікування громадян України за кордоном» не знають, навіть, деякі лікарі. Довгі роки замовчувань дозволяли державі економити. Хоча результатом цієї економії є життя людей.

Саме тому, в останні дні літа 2017 року родина Андреєвих вирішила зареєструвати громадську організацію, щоб надалі можна було діяти офіційно, відкрито та компетентно. Громадська організація збирає навколо себе важкохворих пацієнтів, їхніх родичів та друзів. Вимога лише одна – боротися за життя тих, кому потрібна трансплантація.

Напрямки трансплантації

Трансплантація органів

Детальніше

Трансплантація кісткового мозку

Детальніше

Врятуємо життя разом

Не залишайтесь байдужими, підтримайте наш проект

ЄДРПОУ

41548907

Номер рахунку

26004589611

МФО

380805

Банк

АТ "Райффайзен Банк АВАЛЬ"