У Вашому браузері вимкнено JavaScript, або браузер не підтримує роботу з JavaScript. Будь ласка, поновіть Ваш браузер для забезпечення безпеки і стабільності роботи.

112 мільйонів гривень на пілотний проект по трансплантації досі не використані, - Юрій Андреєв

112 мільйонів гривень на пілотний проект по трансплантації досі не використані, - Юрій Андреєв

Чи буде в Україні розвинена трансплантація, що відбувається із програмою лікування за кордоном - на ці та інші питання відповідали гості програми "Політика здоров'я": голова ГО "Національний рух "За трансплантацію" Юрій Андреєв, кардіохірург, директор Інституту серця Борис Тодуров, директор благодійного фонду "Крона" Олена Мацібох.

Під час ефіру Юрій Андреєв заявив, що держава досі не використала кошти, які бюджетом передбачені на розвиток трансплантації в Україні. Мова йде про 112 мільйонів гривень. "І попередньому і нинішньому керівництву МОЗ ми надсилали листи із пропозицією витратити ці кошти на забезпечення реанімацій у лікарнях необхідним обладнанням для констатації смерті мозку", - сказав Юрій Андреєв в ефірі телеканалу Newsone. 

Також він зазначив, що минулого року держава витратила 26 мільйонів гривень на закупівлю Єдиної державної інформаційної системи. Проте сьогодні вже зрозуміло, що по-факту цієї системи немає. І куди витратили кошти - невідомо.