У Вашому браузері вимкнено JavaScript, або браузер не підтримує роботу з JavaScript. Будь ласка, поновіть Ваш браузер для забезпечення безпеки і стабільності роботи.

Акція «Трансплантація – подароване життя»

Акція «Трансплантація – подароване життя»

«Трансплантація – подароване життя» - із таким закликом зберуться українці 17 травня під стінами Верховної Ради України. Парламентарів проситимуть підтримати законопроект №2386а-1, який внесе зміни до законодавства щодо трансплантації органів та тканин.

Важкохворі українці закликають всіх небайдужих зібратися 17.05.2018 року о 10:00 біля стін парламенту (м.Київ, вул. Грушевського, 5).

 

Організатор акції: Національний рух «За трансплантацію». Акредитація ЗМІ за електронною поштою transplantation.ukraine@gmail.com. За додатковими питаннями звертатися до голови організації Юрія Андреєва: 097-971-16-42.

 

Щороку тисячі українців потребують операцій з пересадки органів та тканин. Проте, держава не в змозі забезпечити таке лікування, а тому українці вимушені їхати на лікування за кордон. Лише у 2017 році Верховна Рада виділила 628 мільйонів гривень для оплати операцій в закордонних лікарнях. Цих коштів вистачило на 208 пацієнтів. Активісти Національного руху «За трансплантацію» переконані, що в Україні за ці ж гроші можна вилікувати у тричі більше людей. В тому вимагатимуть у парламенту прийняти новий закон, який покладе початок активному розвитку медицини в Україні.

 

Довідка.

Законопроект №2386а-1 перебуває на розгляді парламенту з 2015 року. Він пройшов перше читання і до цього часу відбувалися дискусії між депутатами та медиками щодо необхідних правок. Нарешті він пройшов усі профільні комітети, кожна правка була обговорена та узгоджена.

Що дасть новий закон? Звісно, він не змінить ситуацію із розвитком медицини за один день. Це лише законодавче врегулювання для створення цілої системи трансплантології.