У Вашому браузері вимкнено JavaScript, або браузер не підтримує роботу з JavaScript. Будь ласка, поновіть Ваш браузер для забезпечення безпеки і стабільності роботи.

Акція #Україна_врятуй_своїх

Акція #Україна_врятуй_своїх

#Врятувати_життя_важкохворих #Україна_врятуй_своїх

22.10.2019 о 09:00 пацієнти та родичі пацієнтів, які потребують термінового лікування за кордоном, вкотре звернуться до Міністерства охорони здоров’я з вимогою терміново та невідкладно вирішити питання із направленням на лікування.

Понад місяць пройшов з дня першого мітингу під МОЗ. Проте й досі жодного кроку на зустріч людям не зроблено.

«Ми розуміємо, що міністерство докладає титанічних зусиль для розвитку трансплантації в Україні. Проте, більшість із нас не дочекаються того дня, коли трансплантація в Україні буде працювати на повну. Ми були б щасливі лікуватися в українських лікарнях, проте не наша вина, що держава не може забезпечити нам надання медичної допомоги в мед закладах нашої держави. Жоден з нас ніколи не мріяв вести боротьбу із онкологічними захворюваннями, хворобами серця, легень, печінки. І тим більше ми ніколи не мріяли поїхати за кордон з метою порятунку життя», - кажуть пацієнти.

Під час мітингу буде підписаний та переданий лист до Міністерства охорони здоров’я із вимогою  терміново здійснити перерозподіл коштів між програмами міністерства та видати інформаційні листи пацієнтам, які потребують трансплантації кісткового мозку, печінки, серця та легень.

«У разі ігнорування наших вимог ми оголосимо безстрокову акцію протесту під стінами МОЗ та Офісу президента. Нам немає чого втрачати!», - кажуть пацієнти.

 

Контактна особа: 0979711642 Юрій Андреєв