У Вашому браузері вимкнено JavaScript, або браузер не підтримує роботу з JavaScript. Будь ласка, поновіть Ваш браузер для забезпечення безпеки і стабільності роботи.

Алею життя висадили в Миколаєві

Алею життя висадили в Миколаєві

У суботу, 10 листопада, на території Миколаївської обласної лікарні (м. Миколаїв, вул. Київська, 1) пацієнти із пересадженими органами висадили дерева, створивши «Алею життя».

Алея – це символ зародження нового життя, яке стало можливим завдяки людській жертовності. Українці, які вже живуть із донорськими органами таким чином хочуть вшанувати і подякувати тим, хто став для них порятунком.

Захід проходить за ініціативи ГО «Національний рух «За трансплантацію».

На Алеї життя висаджено 20 дерев

 

Довідка. Подібні акції проводять у всіх країнах світу, де розвинута трансплантація. Нещодавно Алея життя з’явилась і у Молдові, де цього року проводили Європейський День донорів органів. У багатьох клініках світу також існують стіни пам’яті, де пишуть імена кожної людини, яка після смерті стала донором. Таким чином суспільство висловлює подяку за врятоване життя. Перше вшанування пам’яті вже пройшло в м. Києві.

Популяризація донорства – це основна місія ГО «Національний рух «За трансплантацію». Ми дуже сподіваємося, що система буде налагоджена і трансплантація в Україні запрацює, і колись ми зможемо займатись лише популяризацією. Ініціатором проведення заходу в місті Миколаєві є член Руху «За трансплантацію» Ксенія Щиголь – це українка з індійським серцем.