У Вашому браузері вимкнено JavaScript, або браузер не підтримує роботу з JavaScript. Будь ласка, поновіть Ваш браузер для забезпечення безпеки і стабільності роботи.

День безпеки пацієнтів – нова дата у вітчизняній медицині

День безпеки пацієнтів – нова дата у вітчизняній медицині

Сьогодні, напередодні Дня безпеки пацієнта, в ІА Укрінформ провели круглий стіл за участі Михайла Загрійчука - заступника міністра охорони здоров’я України; Віталя Цимбалюка - президента НАМН України; Ігоря Луріна - начальника Департаменту з питань охорони здоров'я Офісу Президента; Андрія Сердюка - директора Інституту громадського здоров’я ім. О.М.Марзєєва НАМН України; Юрія Скалецького – професора, завідувача лабораторії безпекових стратегій в охороні здоров’я ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М.Марзєєва НАМП України»; Юрій Кучин - ректора Національного медичного університету ім.О.О.Богомольця; Віктор Сердюк – президент ВБО «Всеукраїнська рада захисту прав та безпеки пацієнтів»; Романа Федосюка – д.м.н., доцента, завідувача відділенням анестезіології та інтенсивної терапії Київської клінічної міської лікарні №3; Юрій Андреєв – голова ГО «Національний рух за трансплантацію»; представників Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Офісу Президента України, фармацевтичного бізнесу, інститутів громадянського суспільства, а також провідних науковців та практикуючих лікарів.

Учасники презентували дослідження з безпеки пацієнтів та медичної допомоги, тенденцію зростання госпітальної та післяопераційної летальності, як критеріїв неблагополуччя з безпекою пацієнтів.

За результатами обговорення проблем безпеки пацієнтів напрацьована резолюція, яка визначить конкретні дії з забезпечення безпеки пацієнтів в Україні.

Відео з круглого столу за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=1ScVtkCUiqI