У Вашому браузері вимкнено JavaScript, або браузер не підтримує роботу з JavaScript. Будь ласка, поновіть Ваш браузер для забезпечення безпеки і стабільності роботи.

Економія замість лікування: чому держава ризикує життям пацієнтів?

Економія замість лікування: чому держава ризикує життям пацієнтів?

Для пацієнтів, які пройшли трансплантацію органів за сотні тисяч доларів, держава закуповує ліки, які спричиняють відторгнення органу, що згодом призводить до смерті. Достукатись у двері до можновладців наразі не можуть, ні лікарі, ні пацієнти, навіть, попри задокументовані відмови від препаратів.

Як держава економить на життях пацієнтів, безпідставно замінюючи життєво важливі препарати без узгодження з лікарями? Про це йтиме мова під час прес-конференції на тему «Економія замість лікування: чому держава ризикує життям пацієнтів?»

 

Дата: 21.08.2018, о 9:30.

Місце проведення: м.Київ, вул. Рейтерська 8/5А, ІА Інтерфакс

Організатор: ГО "Національний рух "За трансплантацію"

 

Спікери:

Юрій Андреєв- голова ГО «Національний рух "За трансплантацію"»

Владислав Пилипович Закордонець - завідувач відділення трансплантації нирки та гемодіалізу НІХіТ ім. О. О. Шалімова, лікар-хірург

Ростислав Андрійович Жук - доцент кафедри хірургії №2 Львівського національного медичного університету імені Д.Галицького, кандидат медичних наук, головний позаштатний спеціаліст Департаменту ОЗ ЛОДА з трансплантології

Ілона Масло - мама дитини після пересадки нирки

Наталія Цимбал – пацієнтка після трансплантації нирки

Максим Грєков, - пацієнт, громадський активіст

Марина Зеленюк – пацієнтка після трансплантації

Ірина Шамрай – дружина пацієнта після трансплантації нирки

 

Як відомо, пацієнти після трансплантації пожиттєво мають приймати ліки-імуносупресанти. Згідно з Європейськими рекомендаціями, зміна препаратів-імуносупресантів може мати негативні наслідки у пацієнтів, і у 25% спричинити відторгнення органів. Натомість за кошти держбюджету 2017 року МОЗ було закуплено  препарати-генерики, не враховуючи думку лікарів та пацієнтів. У результаті, життя людей, які пройшли трансплантацію органів за сотні тисяч доларів, опинилося під загрозою.

Скільки держава економить на житті людей? Відповіді на це питання можна буде отримати від спікерів прес-конференції.