У Вашому браузері вимкнено JavaScript, або браузер не підтримує роботу з JavaScript. Будь ласка, поновіть Ваш браузер для забезпечення безпеки і стабільності роботи.

Фотовиставка «під куполом»

Фотовиставка «під куполом»

Завтра, 17 травня, о 10:00 відбудеться офіційне відкриття фотовиставки у кулуарах Верховної Ради України. Виставка під назвою «Трансплантація = подароване життя» присвячена проблемі розвитку трансплантології в Україні. Важкохворі пацієнти, які пройшли складний шлях лікування за кордоном, та ті пацієнти, які ще й досі очікують на операції, покажуть свої обличчя.

Організатор фотовиставки: Національний рух «За трансплантацію»

Місце події: ІІІ поверх, вул. Грушевського, 5 (Верховна Рада України)

Початок о 10:00, 17.05.2018.

За додатковими питаннями звертатися до голови Національного руху «За трансплантацію» Юрія Андреєва (097-971-16-42)

 

Довідка. На цьому сесійному тижні в порядку денному Верховної Ради стоїть Законопроект № 2386А-1, яким в новій редакції викладено Закон про трансплантацію органів та тканин. Більшість ВР України налаштована проти Закону, оскільки мають хибне уявлення щодо цього законопроекту. Зокрема, те, що після його прийняття людей будуть розбирати на органи.  Однак, тільки одиниці знають, що трансплантацію в Україні дозволяє робити закон прийнятий ще 1999 року.

На сьогодні в Запоріжжі проводять трансплантацію нирок, в Інституті Шалімова проводять трансплантацію печінки.

Однак таких операцій роблять вкрай мало, через те, що відсутня система транспланткоординації. Мільйони доларів за операції з трансплантації серця, печінки, нирок та кісткового мозку, які наші громадяни проводять за кордоном коштом Держбюджету, могли би лишатися в Україні.

 Більш того, коштом держбюджету лікуються одиниці, а потребують  трансплантації  тисячі українців.

Дуже важливо зараз аби депутати зрозуміли, що прийняття закону принесе благо. Адже хвороба не обирає за віком, статусом або професією і в «листі очікування» на орган може опинитися кожен.