У Вашому браузері вимкнено JavaScript, або браузер не підтримує роботу з JavaScript. Будь ласка, поновіть Ваш браузер для забезпечення безпеки і стабільності роботи.

Глава УГКЦ Блаженіший Святослав готовий стати донором органів

Глава УГКЦ Блаженіший Святослав готовий стати донором органів

Предстоятель Української греко-католицької церкви висловив свою готовність бути донором органів після своєї смерті. Про таку позицію він заявив у програмі «Відкрита церква» на 5 каналі. Випуск програми був присвячений трансплантології, а саме проблеми її розвитку в Україні. Глава УГКЦ озвучив позицію церкви у цьому питанні.

За його словами, донорство має бути добровільним та благодійним. Також він розповів про історію, яка сталася багато років тому в Італії, коли внаслідок трагедії у родині померла маленька дівчинка. Її батьки вирішили, що великою честю для їхньої дитини буде врятувати когось іншого, тому їхня дочка стала донором.

Користуючись нагодою Блаженіший Святослав повідомив, що сам готовий стати донором після своєї смерті. Окрім того, під час ефіру ведучий програми озвучив статистику, яка говорить, що 63% українців готові бути донором.

Церква підтримує розвиток трансплантації в Україні для порятунку життя важкохворих!