У Вашому браузері вимкнено JavaScript, або браузер не підтримує роботу з JavaScript. Будь ласка, поновіть Ваш браузер для забезпечення безпеки і стабільності роботи.

Нардепи визнають роботу МОЗ незадовільною

Нардепи визнають роботу МОЗ незадовільною

Сьогодні, 19.09.2017, під час засідання комітету ВР з питань охорони здоров'я, голова ГО Національний рух «За трансплантацію» Юрій Андреєв передав голові комітету Ользі Богомолець факти корупційних схем та виводу державних коштів з Міністрства охорони здоров'я. Таке ж саме звернення сьогодні було передане Генеральному прокурору України. Присутні народні депутати прийняли документи для ознайомлення.

Також медичний комітет визнав роботу МОЗ незадовільною, особливо в частині виконання програми «Лікування за кордоном». Протягом тижня МОЗ має надати реальні розрахунки та інформацію по залишкам коштів на рахунках зарубіжних клінік, щоб у терміновому порядку направити на лікування українських громадян. У разі, якщо доручення народних депутатів буде невиконане, комітет буде піднімати питання звільнення заступника міністра Олександра Лінчевського та всіх чиновників, які винні у провалі виконання програми.