У Вашому браузері вимкнено JavaScript, або браузер не підтримує роботу з JavaScript. Будь ласка, поновіть Ваш браузер для забезпечення безпеки і стабільності роботи.

Національний рух "За трансплантацію" закликає МОЗ оплатити лікування за кордоном

Національний рух

Активісти руху закликають Міністерство охорони здоров'я провести засідання та розпочати оплату лікування за кордоном українських пацієнтів.

"Бюджетний рік розпочався ще 1 січня і МОЗ має всі підстави у терміновому порядку надати до Мінфіну паспорт бюджетної програми щоб отримати кошти на оплату операцій в закордонних клініках. Нагадаю, що Держбюджетом 2018 передбачено 389 мільйонів гривень на лікування українців за кордоном. Це ті операції, які не можуть провести українські лікарі: трансплантації органів чи тканин (кісткового мозку)", - зазначає голова організації Юрій Андреєв.

Бюрократична тяганина і просте небажання чиновників швидко виконувати свої обов'язки, призводить до смертей важкохворих пацієнтів. 8 лютого, не дочекавшись засідання комісії, помер українець Віталій Семенюк. Батько двох дітей потребував трансплантації серця.