У Вашому браузері вимкнено JavaScript, або браузер не підтримує роботу з JavaScript. Будь ласка, поновіть Ваш браузер для забезпечення безпеки і стабільності роботи.

Підсумки акції #Україна_врятуй_своїх

Підсумки акції #Україна_врятуй_своїх

Підсумки сьогоднішної зустрічі важкохворих пацієнтів Міністерство охорони здоров'я України.

Розмовляли із Михайлом Загрийчуком, на пару хвилин до зустрічі приєднався Андрій Семиволос. Нічого конкретного та нового люди не почули - "шукаємо", "будемо намагатися" і т.д. Інформаційні листи юристи МОЗ забракували, хоча дивно, адже ще за того ж Квіташвілі такі листи давали всім пацієнтам і проблем із очікуванням фінансування не було.

Що ж робити пацієнтам, які зараз чекають на трансплантацію кісткового мозку - не зрозуміло.

Хочемо нагадати, що в грудні закриється бюджетний рік і невикористані кошти повернуться у бюджет. Гроші, на які люди могли б отримати допомогу. Сподіваємось на оперативну роботу МОЗ і на те, що цього не станеться. Бо нічого ціннішого за життя не може бути!

По ситуації в Індії. Завтра МОЗ запланував зустріч із МЗС. Будуть говорити про заключення договорів із зарубіжними клініками і обговорять проблему пацієнтів в Індії. Сьогодні на зустрічі була мама Сергія Ганзі та від Фонду Сестер Даліли Наталія Гордієнко. Намагаємося спільно "тримати руку на пульсі".

Позитив - діалог із МОЗ є. На словах є підтримка і розуміння. На ділі - поки далі обіцянок і пустих розмов справа не йде. І це при тому, що Zoryana Skaletska весь час говорить про необхідність конкретних дій, а не балаканини.

"Таке затягування часу лише підбурює пацієнтів до радикальних дій. Бо мова йде про їхнє життя. Знаєте, мені сьогодні запам'яталися слова чоловіка важкохворої Дарини Салацької, який приїхав дізнатися, коли оплатять лікування його дружини: "Я приїду додому і діти мене спитають, коли маму буде врятовано. Що мені їм відповідати?". На жаль, відповіді на це питання немає...", - каже голова громадської організації Юрій Андреєв.

Також він зазначив, що наступного вівторока пацієнти прийдуть знову. "Надіємося, що це буде візит подяки МОЗ України за виконану роботу", додав Юрій Андреєв.

#Врятувати_життя_важкохворих

#Україна_врятуй_своїх

#прагнемо_змін #МОЗ #шанс_жити