У Вашому браузері вимкнено JavaScript, або браузер не підтримує роботу з JavaScript. Будь ласка, поновіть Ваш браузер для забезпечення безпеки і стабільності роботи.

Прес-конференція "Україна: правова держава чи концтабір для важкохворих?"

Прес-конференція

14 серпня о 10-30 в УНІАН відбудеться прес-конференція на тему: «Україна: правова держава чи концтабір для важкохворих?».

Не зважаючи на обіцянки нової команди МОЗ України ще в 2016 році розвивати напрямок трансплантології та забезпечити всіх важкохворих необхідним лікуванням - за останні 2 роки нічого не змінилося. Як і два роки тому, Україна не забезпечила лікарів необхідним обладнанням, ліками та не побудувала систему трансплантології. 112 мільйонів гривень, виділених на розвиток напрямку, й досі не витрачені за призначенням. Україна сьогодні, як і раніше, має відправляти важкохворих на лікування за кордон. Однак, бюджетні кошти на лікування закінчились, а новий бюджет урядники так і не затвердили. Тому сотні людей знову опинилися в так званій «Черзі смерті» на лікування за кордон.

Як вирішити дане питання, аби люди з цієї черги залишилися живими, та як має працювати система трансплантології в ході прес-конференції розкажуть спікери:

Юрій Андреєв, голова ГО Національного руху "За трансплантацію"; 
Ганна Невесела, мама 6-річного Іллі, який потребує лікування за кордоном; 
Едуард Вітошинський, важкохворий пацієнт, який потребує лікування за кордоном; 
Олег Мовчанюк, батько Арини Мовчанюк, єдиної дитини в Україні з рідкісним захворюванням; 
Віктор Сердюк, президент Всеукраїнської ради захисту прав та безпеки пацієнтів .

Організатор: ГО «Національний рух «За трансплантацію» 
Місце проведення: ігформаційге агенство УНІАН, вул.Хрещатик, 4, конференц-зал.
Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.