У Вашому браузері вимкнено JavaScript, або браузер не підтримує роботу з JavaScript. Будь ласка, поновіть Ваш браузер для забезпечення безпеки і стабільності роботи.

Прес-конференція "Як МОЗ, Кабмін і комітет ВР ховають гроші від протестуючих під міністерством охорони здоров'я людей"

Прес-конференція

У вівторок, 2 жовтня, о 12.00 в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" відбудеться прес-конференція на тему "Як МОЗ, Кабмін і комітет ВР ховають гроші від протестуючих під міністерством охорони здоров'я людей". 

Будуть показані офіційні документи, які доводять причетність вищих посадових осіб України до маніпуляції з бюджетними грошима, призначених для лікування хворих українців за кордоном. Один протестуючий під МОЗом вже помер. 
Учасники: журналіст Влад Сидоренко; звільнений лікар-гематолог дитячого відділення трансплантації кісткового мозку Національної дитячої спеціалізованої лікарні (НДСЛ) "Охматдит" Софія Мацибох; протестуючі більше 40 днів під МОЗом батьки вмираючих дітей.
Захід відбудеться за адресою: вул. Рейтарська, 8/5-А. Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (067) 334-78-02.