У Вашому браузері вимкнено JavaScript, або браузер не підтримує роботу з JavaScript. Будь ласка, поновіть Ваш браузер для забезпечення безпеки і стабільності роботи.

У Луцьку висаджено Алею життя

У Луцьку висаджено Алею життя

У середу, 29 травня 2019р., на території Волинської обласної клінічної лікарні (м.Луцьк, вул. Президента Грушевського, 21) пацієнти із пересадженими органами висадили дерева, створивши «Алею життя».

Алея – це символ зародження нового життя, яке стало можливим завдяки людській жертовності. Важкохворі, які вже живуть із донорськими органами таким чином хочуть вшанувати тих, хто, навіть, після своєї смерті став порятунком для зовсім незнайомих людей.

Це вже четверта алея в Україні. Раніше вони з'явилися у Києві. Миколаєві та Одесі. Голова організації "Національний рух за трансплантацію" Юрій Андреєв вважає, що такі алеї мають бути у кожному місті. Адже це не лише популяризація донорства, а й можливість для людей із пересадженими органами сказати "Дякую".

За словами т.в.о. директора КП «Волинська обласна клінічна лікарня» Івана Сидора, в області нині проживає 31 пацієнт, в якого пересаджені органи. Одна людина із пересадженим серцем, печінку пересадили трьом пацієнтам, іншим пересаджували нирки.

Під час офіційної частини, пацієнти після трансплантації розповіли свої історії порятунку. Після цього присутні помолилися та попрямували до висадження «Алеї життя», яку згодом освятив настоятелем храму Святого Пантелеймона отець Назарій.