У Вашому браузері вимкнено JavaScript, або браузер не підтримує роботу з JavaScript. Будь ласка, поновіть Ваш браузер для забезпечення безпеки і стабільності роботи.

У МОЗ провели засідання комісії по оплаті лікування за кордоном

У МОЗ провели засідання комісії по оплаті лікування за кордоном

Чиновники Міністерства охорони здоров’я провели засідання Комісії по направленню на лікування за кордон громадян України. Під час засідання було прийнято рішення про оплату лікування частині громадян, які перебувають на обліку МОЗ.

«Наразі невідома точна кількість прийнятих позитивних рішень про оплату лікування важкохворих пацієнтів. Знаємо, що частина людей все ще залишається чекати. Останнім часом ми не отримуємо відповіді на наші запити на публічну інформацію. Тож будемо звертатися до народних депутатів», - зазначив голова Національного руху «За трансплантацію» Юрій Андреєв.

Також він наголосив, що активісти організації та важкохворі пацієнти і надалі будуть контролювати ситуацію із оплатою лікування українців у закордонних лікарнях. А також продовжуватимуть наполягати на повноцінному розвитку трансплантології органів та тканин в Україні.