У Вашому браузері вимкнено JavaScript, або браузер не підтримує роботу з JavaScript. Будь ласка, поновіть Ваш браузер для забезпечення безпеки і стабільності роботи.

У парламенті зареєстровано законопроект щодо збільшення фінансування лікування українців за кордоном

У парламенті зареєстровано законопроект щодо збільшення фінансування лікування українців за кордоном

Народний депутат України Валерій Дубіль зареєстрував у Верховній Раді законопроект №8035 про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" (щодо фінансового забезпечення бюджетної програми на 2018 рік Міністерства охорони здоров'я України за КПКВК 2301360 "Лікування громадян України за кордоном").

Цим документом передбачається збільшення на 302,3 мільйонів гривень фінансування програми «Лікування громадян за кордоном». Дана програма розроблена для лікування за кордоном важкохворих українців, яких неможливо вилікувати в нашій державі.

Як зауважив Валерій Дубіль, під час ухвалення Держбюджету-2018 влада не знайшла додатково 302,3 мільйони на лікування важкохворих українців, проте збільшила бюджет апарату ВРУ на 500 мільйонів гривень, обслуговування та забезпечення президента та його Адміністрації – майже на 250 мільйонів, Кабміну – на 586 мільйонів гривень.

Національний рух «За трансплантацію» підтримує даний законопроект та звертається до всіх парламентарів максимально швидко розглянути пропозицію та проголосувати за текст законопроекту у сесійній залі.