У Вашому браузері вимкнено JavaScript, або браузер не підтримує роботу з JavaScript. Будь ласка, поновіть Ваш браузер для забезпечення безпеки і стабільності роботи.

Важкохворі закликають депутатів підтримати законопроект

Важкохворі закликають депутатів підтримати законопроект

Національний рух "За трансплантацію" закликав народних депутатів підтримати всіх важкохворих українців та проголосувати у сесійній залі за законопроект №2386а-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони здоров'я та трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів людині».

Саме сьогодні його мають розглянути у парламенті та прийняти у другому читанні. На підтримку законопроекту, важкохворі українці та активісти громадської організації започаткували флеш-моб у соціальних мережах, закликаючи парламентарів та урядовців налагодити систему трансплантології в Україні: забезпечити лікарні необхідним обладнанням, сприяти розвитку та навчанню українських лікарів, переймати досвід сусідніх держав, проводити роз’яснювальну роботу серед суспільства про принципи трансплантології, щоб у українців не було страху.

Раніше, на Погоджувальній Раді, народний депутат України Сергій Березенко закликав колег розглянути у четвер важливий для українців законопроект №2386а-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони здоров'я та трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів людині» вже цього тижня. У порядку денному його розгляд заплановано на четвер.

«Цей проект закону вносить корективи до системи трансплантології. Звісно, можна сперечатися про недосконалість пропонованого тексту законопроекту, але законопроект може бути прийнятий. Щиро сподіваємося, що сьогодні  Україна нарешті отримає зміни до законодавства. А далі почнеться плідна робота і Міністерства охорони здоров’я, і урядовців у напрямку розвитку трансплантології в Україні. Досить вже безглуздих «пілотних проектів». Кошти мають виділятися та використовуватись на дієвий механізм, а не провальні ідеї!», - висловив думку голова Національного руху «За трансплантацію» Юрій Андреєв.